دریافت@پاورپوينت آبنما 25 اسلاید@

پاورپوينت آبنما 25 اسلاید|42091785|exo30019020|پاورپوينت در مورد آبنما,دانلود پاورپوينت آبنما,پاورپوينت در باره آبنما,آبنما ppt
این فایل درباره ی پاورپوينت آبنما 25 اسلاید می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات25حجم1221/836 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته هنر و گرافیک قالب 25 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


جذابيت آب از ديگر عناصر موجود در پارك بيشتر است. آب‌نما عنصري است كه اگر در پارك‌ها خوب و كامل طراحي شود. تركيب مناسبي ايجاد مي‌نمايد و اگر به طور صحيح مورد استفاده قرار نگيرد. باعث ضايع شدن شيوه طراحي خواهد شد. براي احتراز از بروز چنين مشكلاتي بايد با احتياط عمل كرد.


منظم (Formal) _ منظور از طراحي منظم، دادن شكل كاملا هندسي به آب‌نماها و آبراهه‌هاست. اين نوع آب‌نماها وقتي در يك چشم‌انداز كه به شيوه منظم طراحي شده است، قرار گيرند، بهترين نماي خود را نشان مي‌دهند. اشكال به حالت قرينه و كلاسيك به كار مي‌روند. چشمه‌ها و مجسمه‌ها شكل مشخصي دارند و مواد به كار رفته، سنگ و بتن‌هاي صاف و منظم است.


البته از فايبرگلاس هم در اندازه‌هاي دلخواه و به فرم منظم مي‌توان استفاده كرد. آب‌نماهاي منظم وقتي كه داراي لبه برجسته باشند، جذابيت بيشتري دارند. چرا كه نشستن روي لبه برجسته استخر جالب است و از طرفي براي كودكان امنيت دارد. در باغ‌ها و پارك‌هاي كوچك شهري، بهتر است كه آب‌نما به شيوه منظم طراحي شود.


فهرست مطالب
طراحي آب در سبك‌هاي مختلف
آب‌نماها را مي‌توان به دو صورت منظم يا غيرمنظم طراحي كرد.
استخر
آب‌نما
چشمه
بركه‌ها يا باغچه‌هاي آبي
آبشار و جويبار
فواره‌ها


"

مطالب دیگر:
📗دانلود پاورپوینت درس مدارهای الکتریکی 2📗پاورپوینت درباره روش هاي انرژي📗دانلود پاورپوینت زبان تخصصی📗پاورپوینت درباره سامانه مدیریت اطلاعات علم و فناوری کشور📗پاورپوینت درباره کارآفريني و توسعه کسب و کار دانش بنيان(چتر حمايت از نوآوری)📗دانلود پاورپوینت مدارهاي الكتريكي(جزوه درسی)📗پاورپوینت درباره آتشفشان شناسی📗پاورپوینت درباره اجزای روبات هوشمند📗پاورپوینت درباره اخلاق اداري📗پاورپوینت درباره ارائه مؤثر با پاورپوینت📗پاورپوینت درباره آزمون های کنترل کیفی دستگاههای رادیوگرافی دیجیتال📗پاورپوینت درباره آزمون‌های غیر مخرب📗پاورپوینت درباره استخراج روغن سبوس برنج با روش استخراج با سيّال تحت فشار ( PFE ) و بهينه‌كردن شرايط استخراج به وسيله طراحی فاكتوريال📗پاورپوینت درباره آشنایی با انجمن حجتیه📗پاورپوینت درباره آشنايی با تسليحات غير کشنده📗پاورپوینت درباره آشنایی با تکنیک های خلاقیت📗پاورپوینت درباره آشنایی با کلیات بهداشت حرفه ای📗پاورپوینت درباره آشنایی با مدل سازی امواج کم عمق نزدیک ساحل و امواج دور از ساحل عمیق با استفاده از نرم افزار مایک📗پاورپوینت درباره آشنایی کلی با صنعت پتروشیمی📗پاورپوینت درباره اکوسیستم های بیابانی📗پاورپوینت درباره آلودگی هوا در روستاها و نقش آن در سلامت📗پاورپوینت درباره آمار و کاربرد آن در مدیریت📗پاورپوینت درباره امام خمینی و حوزه علمیه📗پاورپوینت درباره آموزش جذب اتمی📗پاورپوینت درباره ايمني در صنعت